Kniha návštěv

Kandidóza a její léčba

Zunová | 15.05.2019

Dobrý den, strašně dlouho bojuji s kandidózou (únava, deprese, padání vlasů, nadýmání, průjmy atd.) pořád se jí nemůžu zbavit. Četla jsem několik odborných studií, podle kterých kandidóza je léčitelná fekální transplantací. Je tu prosím nějaký reálný pacient, který se opravdu uzdravil? Pokud ano, kolik fekálních transplantací absolvoval a v jakých objemech? Předem moc ději za odpovědi.

Re: Kandidóza a její léčba

Ondřej Nič | 16.05.2019

Paní Zunová, mně transplantace střevní mikroflóry proti candidě jednoznačně pomohla, měl jsem stejné zdravotní neduhy jako Vy a ještě k tomu mě trápila velmi silná laktózová intolerance. Všechno se to spravilo a dnes jsem úplně zdravý. Začátkem prosince jsem absolvoval první transplantaci v objemu 2,2 litru, v polovině prosince pak druhou a to podařilo dokonce dát 2,8 litru. Můj dárce byl na velkoobjemové klystýry zřejmě trénovaný (dělá pravidelně dárce v sanatoriu v zahraničí), ale pro mě bylo dost náročné nechat do sebe napumpovat 2,8 litru. Docela to bolelo a měl jsem strach, že mi prasknou střeva, ale vyplatitlo se to. Zdravotní sestra, co zákrok prováděla mi během zákroku tvrdila, že co největší objem při léčbě candidy je velmi důležitý, tak jsem to tedy vydržel za každou cenu. Jsou lidi, co mají menší střeva a tak velký objem u nich asi není nutný, ale já měřím 188 cm a lidé s takovou výškou prý mají objem střev aspoň 3 litry. Jsem moc rád, že jsem do toho šel, protože moje zdravotní problémy spojené s candiddou mě vylučovaly z normálního života.

Re: Re: Kandidóza a její léčba

Eva Elicharová | 25.05.2019

Dobrý den Ondřeji prosím mám kandidozu a potřebuji se z toho dostat poradíte dárce ? Eva tel 777225210

Re: Re: Kandidóza a její léčba

Pro.p Ondřeje | 25.05.2019

Dobrý den, mohl by jste být tak laskav a napst, co vše jste před tsm absolvoval? Jako dlouho jste nejedl lepek, jestli i v stopové formĕ a jak jste na tom byl s pohybem? Píšete jak jste se uzdravil, ale mĕ tsm nepomohla, protože dárkynĕ mi řekla, že stačí 14 denní dieta a to v žádným případĕ. Jsem akorát o 40 000 chudší. Nestačí si jen odskočit na tsm a vĕřit v zázrak a mrzí mĕ, že to nejdůležitĕjší a to je příprava před tsm na stránkách chybí. Anna

Zajímavé video k tématu fekální transplantace

Vilda | 08.05.2019

https://www.youtube.com/watch?v=gCL6eTT5F58&fbclid=IwAR0ALdfAuhiZ_uo3hpw3kL_QjsRyPV-c7RG2AxFSsyhGXG6ThX8bQ7JDvVI

Něco s důležitosti střevního mikrobiomu

Landa | 04.02.2019

https://zdravi.doktorka.cz/vase-zdravi-souvisi-se-stavem-vaseho-traviciho-traktu

Transplantace střevní mikroflóry léčí deprese

Ola | 29.01.2019

Tady je článek od špičkového odborníka, ve kterém zniňuje, že transplantace střevní mikroflóry může vyléčit pacienta z deprese.

https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/92677/profesor-ptacek-vladnou-nam-bezcitni-psychopati-za-vetsinu-nemoci-si-muzeme-sami-mame-dukazy.html

Všechny informace o TSM

Lucie | 26.01.2019

https://tsm.blog.cz/

Re: Všechny informace o TSM

Luboš | 26.01.2019

Děkuji za odkaz, jsou tam fakt super informace o TSM.

Dárcovství střevní mikroflóry může být bolestivé

Dárkyně | 24.12.2018

Často se tady setkávám s názory, že dárcovství střevní mikrolóry by se mělo dělat zadarmo. Nezajímá je, že dárcovství obnáší přísné dodržování zdravého životního stylu a odběr mikroflóry není úplně bezbolestný. Při svém pobytu v Americe jsem dělala dárkyni na soukromé klinice, kde dárce musí podstoupit velkoobjemový klystýr 3 americké quart, to je v přepočtu 2,8 litru vody. Já jsem štíhlá a menší postavy, takže tohle množství vody mi do střeva tlačili vždycky čtvrt hodiny a dost to bolelo, k tomu jsem měla pocit na zvracení a dělali se mi chvílemi mžitky před očima. Modlila jsem vždycky, aby mi neprasklo střevo, ten tlak byl opravdu obrovský, břicho jsem měla vodou nafouklé jak kdybych měla před porodem. Z čela mi museli utírat pot a stále mě museli uklidňovat, že střevo mi nepraskne, že vědí, co dělají. Darovalal jsem celkem 40 krát a vydělala jsem si sice obrovké peníze, po návratu do ČR jsem si mohla konečně dovolit koupit vlastní byt, ale to, co musí dárce podstupovat, to spousta lidí netuší.

Re: Dárcovství střevní mikroflóry může být bolestivé

Pavel | 27.12.2018

Je logické, že štíhlí darci menšího vzrůstu pak mají s dárcovstvím potíže velký klystýr jim dělá problém. Já jsem hodně vysoký robusní a když jsem daroval svoji mikroflóru a dali mi klystýr 3 litry, bylo to v pohodě.

Re: Dárcovství střevní mikroflóry může být bolestivé

Diana | 19.01.2019

Dobrý den,

zcela s Vámi souhlasím. Spousta lidí si neuvědomuje náročnost celého procesu darování a myslí si, že je to jen tak. Kdyby bylo darování pouze o tom zajít ráno na WC, asi by nebyl problém darovat zdarma nebo za nějakou symbolickou částku. Mimo jiné, velice mne zaujal Váš inzerát ohledně darování v USA. Mohla bych se prosím s Vámi zkontaktovat? Do USA se chystám, čili by mne možnosti darování na klinách velmi zajímaly. Můj e-mail je: diana3008@seznam.cz Budu se těšit na Vaši odpověď. :-)

Re: Dárcovství střevní mikroflóry může být bolestivé

Eva Elicharová | 25.05.2019

Je možné Vás požádat o dárcovství - zaplatím -Eva 777225210

Dárkyně z Ostravy je kuřačka!

Příště raději s testem na nikotin... | 20.12.2018

Varuji, že na Ostravsku je dárkyně, která je silnou kuřačkou. Po TSM mi její mikroflóra vytvořila silnou alergickou reakci na nikotin, měla jsem průjmy, zvracení a můj celkový stav se zhoršil. Ptala jsem se tedy dárkyně, proč je mi zle a ona se přiznala, že kouří cigarety, ale prý nevěděla, že cigarety vadí, tak mi to zapomněla říct. Dejte si pozor, ať nenaletíte jako já!!!

Tady je vysvětlení

Marakanova | 10.12.2018

Tady je vysvětlení, proč ženy přibírají po transplanatci střevní mikroflóry, pokud je jejich dárkyně obézní:  https://www.denik.cz/rodina/za-obezitu-mohou-bakterie-prejidani-je-pouze-reakce-organismu-20181025.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek